Proje tasarımına başlarken ve bitirirken tüm konularda gelişim göstermeyi amaçlamışımdır. Yalnızca tasarımı yapmakla kalmayıp, sunum kısmında da farklı maket ve yöntemler kullanırım. Projenin formları doğrutusunda kullandığım modelleme programları yetersiz gelirse gerekli programı hızlıca kavrayıp ilgili proje ile birlikte yeni programlar öğrenerek yeni uygulamalarla kendimi geliştiririm.     

 

   Doğan HASOL'un Mimarlar Dik Durur kitabını mimar diliyle anlatmamızı istenen ödevini farklı bir şekilde teslim ederek 1.sınıfta Hasol ile tanışma fırsatı yakaladım . Daha sonrasında da farklı bir ders için evinin 'Üsküdar'da Bir Yalı'nın röportajını yapmış , iç ve dış modellemesini maket olarak okulda sunmamıza izin vermiştir.     

   

    Stajımı Mental Design Work'te, sonrasında ise Urastudio'nun 3d modelleme, render ve animasyon işlerini yaparak , görselleştirme konusunda her geçen proje ile gelişme gösterdim.      

 

Bunların dışında müzik ve klasik araba restorasyonu ile yakından ilgliyim.

1991 yılında Denizli'de doğdu, 2012-2016 yılları arasında İstanbul Kültür Üniversitesin'de İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı okumakta, 2014 yılından beri Mimarlık bölümü ile ÇAP öğretimi devam etmektedir.

AA | Alpha Architects              © 2017 Tüm hakları saklıdır.